Завантаження

Диски

Зняття старої фарби

У реставрації дисків перше завдання це зняття старої фарби та ґрунту з диска. Це завдання не тільки йде першим у списку робіт, а й займає по-справжньому головне місце для отримання якості фарбування.

Зняти стару фарбу дбайливо, не пошкодивши поверхню диска, завдання не з легких. Є способи, при яких процес може бути швидкий, але поверхня диска буде грубою і якість фарбування вже ніколи не буде заводським.

Ми працюємо спеціальною хімією для змивки фарби, диски проходить хімічне очищення в ємностях із хімією, потім змиваються водою. Далі диск надходить у дробоструминну кабіну і проходить очищення дрібної однорідної фракції дробу. Це найкращий спосіб очищення поверхні диска. Піском ми не дозволяємо собі піскоструминити диски. Тому що трапляються дрібні камінці, які призводять до кратерів на дисках.

Ми повинні згадати про одну процедуру, яка не повинна взагалі бути присутньою в процесі зняття старої фарби, але на жаль використовується дуже часто. Це випалення дисків для полегшення піскоструму. Коли фарба обпалюється різаком, відбувається неконтрольоване нагрівання диска, і алюміній веде і відпускатиметься метал. До яких наслідків це призводить ви здогадуєтеся.

Вартість на зняття старої фарби починається від 200 грн за диск
Повний перелік послуг ви можете побачити в основному прайсі.