Завантаження

Відгуки

Що говорять про “Майстер шин”

Ось що кажуть клієнти, які користувалися нашими послугами
 

Робили звалені диски, зробили цукерку. Краще, ніж нові. Дуже подобається сервіс. Як виявилося, мої друзі теж тут обслуговуються. Хто думає про якісний сервіс вам сюди!

Дуже часто змінюю тут гуму. Можна скористатися послугою консервації гуми. Хлопці працюють швидко та добре. Є можливість попереднього запису.

Роблять багато чого. Рихтування, піскоструми, фарбування (і порошок, і термоемаль, при чому), проточка дисків, шиномонтаж. Загалом, з будь-яким питанням з коліс - вам сюди. Діти роблять все і якісно.

Машину помили добре і швидко. До цього зверталася до шиномонтажу, колесо полагодили відразу. Хлопці чуйні, зарозумілості немає, що для мене важливо. Дякую.

Приїхав до хлопців зі складними колесами у корозії та з іржею на гальмівних дисках та супортах. Бонусом у гумі «ранфлет» із закислими ніпелями та датчиками :) Із завданням впоралися на 5+

Відмінна майстерня. Сюди їдуть люди, котрі люблять свій автомобіль. Пофарбувати диски - тут, перевзути, вирівняти диски, помити авто, та навіть великий робив для дочки тут. Гарний сервіс та ціни норм.

 
img