Завантаження

Шини

Консервація шин

Консервація шин є послугою, яка спрямована на збереження шин у тому стані, в якому вони знаходяться на момент консервації. Як це відбувається і навіщо це робити? Шини після сезону, чи то літо чи зима, відправляються на «заслужений відпочинок».Період відпочинку займає приблизно шість місяців, а це пристойний термін і для того, щоб на наступні сезони, шини служили вірою правдою, по них потрібен догляд. Важливо правильно зберігати шини, про це є стаття «зберігання коліс», в ній більш докладно розповідається про зберігання. У статті детально описується консервація, без якої правильне зберігання неможливе.

Шини до нас надходять, як правило, брудні. Перед консервацією ми ретельно маємо кожну покришку, виймаємо каміння із протектора. Потім шини проходять легке сушіння і обробляються спеціальним розчином. Розчин складається на основі силікону, але сам силікон не є засобом, який зберігає гуму, він покращує естетичний вигляд покришки, що набуває вигляду нової. До розчину додаються хімічні речовини, які впливають на гуму: уповільнює процес старіння каучуку; впливає на смоли та олії, які знаходяться у будь-якій покришці та служать для пом'якшення твердої гуми в момент створення, тим самим зберігає м'якість та еластичність покришки. Якщо шини будуть «підсушені» у зв'язку з неправильним зберіганням (прямі сонячні промені, висока температура), то вони стануть твердішими, ніж були, а це як мінімум підвищений знос, а якщо поглибиться, то і значно низькі характеристики: погані зчіпні якості, збільшений гальмівний шлях.

Після обробки розчином, ми кожну покришку завертаємо в пакувальну поліетиленову плівку, яка має необхідні властивості для правильного зберігання: вологонепроникність, морозостійкість, гігієнічність, а також плівка не розкладається під впливом ультрафіолету. Після цих процедур можна бути впевненим, найкращого для ваших шин уже не знайти.

Важливо розуміти, що новими шинами вони після консервації не стають. При цьому не варто забувати, що невелика вартість консервації продовжує не тільки термін служби ваших шин, але насамперед підвищує вашу безпеку.

Вартість на консервацію шин вказана для 4 колеса та залежить від розміру диска.
Виберіть необхідний розмір для уточнення вартості у прайсі.

Розмір диска Легковий  Легковий з дисками  Джип Джип із дисками
R13/14 250 грн. 300 грн.    
R15/16 250 грн. 300 грн. 300 грн. 400 грн.
R17/18 250 грн. 350 грн. 350 грн. 400 грн.
R19/20+ 300 грн. 350 грн. 400 грн. 450 грн.