Завантаження

Шини

Зберігання шин

Зберігання коліс – процес, з яким стикається більшість автолюбителів, які двічі на рік здійснюють заміну зимових шин на літні та назад. Мало хто знає, що правильне зберігання шин дозволяє збільшити термін служби останніх і зберегти необхідні експлуатаційні характеристики. З іншого боку, встановлення на автомобіль автомобільних шин, що неправильно зберігалися, може спричинити найнебезпечніші наслідки, адже надійність таких шин значно погіршується.

Насамперед запам'ятайте найголовніше – ніколи не кидайте шини, де потрапило, наприклад, у кутку. Перед заміною шин напишіть крейдою на кожній з них місце їх встановлення, тобто підводний човен – переднє ліве, ЗП – заднє праве і т.д. Далі очистіть шини від бруду і видаліть частинки гравію. «Майстер Шин» здійснює ці маніпуляції завжди, коли бере на зберігання колеса. Це називається консервація. Ми можемо законсервувати ваші колеса, і якщо у вас є правильне місце для зберігання, то ви будете впевнені, що ваші шини зберігаються належним чином.

Отже, чого бояться шини? Шини зроблені з гуми, тому бояться вони трьох речей: прямих сонячних променів, високої температури і вологості. Тому, для того, щоб не довелося викидати ще цілком пристойні за станом протектора покришки, зберігати їх потрібно в темному, сухому приміщенні, температура повітря в якому не піднімається понад 20-25 градусів. > за Цельсієм. Важливо також, щоб у цьому приміщенні не було різких перепадів температури, що призводять до утворення конденсату, і щоб там не було багато пилу та бруду, які також не сприяють шинному довгожиттю. Якщо гума пересихає (прямі сонячні промені або температура вище 25 градусів Цельсія), на ній виникають мікротріщини, які значно послаблюють загальну міцність, що може призвести (і часто призводить) до розриву шини під час руху. Найнеприємніше те, що далеко не завжди ці тріщини можна побачити очима, тому Ви можете навіть не знати про те, що Ваші колеса вже не такі надійні, як колись були новими.

Ніколи не складайте окремі покришки одно на одного. Шини, що будуть унизу, за зиму деформуються під вагою верхніх. Краще або розкладати їх по підлозі окремо один від одного, або тримати у вертикальному положенні, притуливши одне до одного. У випадку, коли ви зберігаєте гуму, не знімаючи її з дисків, можна її класти і чаркою — «колодцем».

Виходячи з необхідних для зберігання шин умов, оптимальними для зберігання шин є: сухий і чистий підвал, цегляний гараж, комора в квартирі, або спеціалізований склад для зберігання шин, які зараз набувають все більшої популярності та відкриваються у великих кількостях. Категорично не рекомендується зберігати шини на відкритому повітрі навіть під навісом! За ті півроку, які гума проведе просто неба, вона отримає весь комплекс умов, які шинам протипоказані — роса, дощ, сонце, перепад температур, пил та бруд. Позбутися проблем можна, здавши шини на зберігання спеціалізовані фірми. Там Ваші колеса будуть перебувати в цілісності та безпеці до наступного сезону. У цих фірмах умови зберігання шин відрізняються умов зберігання у домашніх умовах. «Майстер шин» з радістю надає цю послугу.

Вартість зберігання шин - 100 грн / на місяць
Повний перелік послуг можна побачити в основному прайсі